רח' איינשטיין 40, מגדל קניון רמת אביב, קומה 3, תל-אביב

אודותי

ד”ר עופר רייטר אגר הוא רופא מומחה ברפואת עור ומין, בוגר התוכנית לתת התמחות בדרמטולוגיה-אונקולוגית של אחד מבתי החולים המובילים והחשובים בעולם לטיפול וחקר הסרטן – Memorial Sloan Kettering Cancer Center שבניו-יורק, ארה”ב.

ד”ר רייטר מנהל את המרפאה לסקירת שומות (נקודות חן) ואבחון מוקדם של מלנומה במחלקת העור של מרכז רפואי רבין. כמו כן, ד”ר רייטר מרכז את תחום רפואת העור במרכז למלנומה וגידולי עור במרכז רפואי רמת אביב. ד”ר רייטר הינו בעל דרגת מרצה קליני בכיר והוא אחראי על לימודי רפואת עור בתוכנית ניו-יורק בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב . בנוסף, ד”ר רייטר משמש כמזכיר החוג לדרמוסקופיה באיגוד הישראלי לרפואת עור ומין. תחום העיסוק והמחקר המרכזי שלו הוא אבחון מוקדם של סרטן העור וטיפול בו. 

הכשרות

ד”ר עופר רייטר אגר השלים את לימודי הרפואה בהצטיינות בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. את התמחותו ברפואת עור ומין ביצע במחלקת העור של מרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון.

לאחר שקיבל תעודת רופא מומחה ברפואת עור ומין, התקבל לתוכנית תת-התמחות יוקרתית של שנתיים במרכז המוביל לטיפול וחקר הסרטן Memorial Sloan Kettering בניו-יורק, ארה”ב. במסגרת התוכנית, התמחה ד”ר רייטר בשימוש בטכנולוגיות הדמיה לא פולשניות לצורך אבחון מוקדם של סרטן העור. טכנולוגיות אלו הכוללות שימוש בדרמוסקופיה, צילום כל גופי ממוחשב, מיקרוסקופ קונפוקלי ועוד, אשר מסייעות לאבחון מדויק יותר של סרטן העור ובצמצום הצורך בנטילת דגימה כירורגית (ביופסיה). 

צוות הקליניקה

רוזית לוי

מנהלת אדמינסטרטיבית

אירנה אלטרמן

אחות אחראית

בכל מקום שבו אמנות הרפואה אהובה, יש גם אהבה לאנושיות.

זקוקים לטיפול? צריכים הכוונה?

מלאו פרטים או התקשרו. ואחזור אליכם בהקדם

אשמח לעזור

דילוג לתוכן