רח' איינשטיין 40, מגדל קניון רמת אביב, קומה 3, תל-אביב

המלצות

לקוחות משתפים

"רופא מקצועי, מקסים. המרפאה ברמת אביב נהדרת ממליצה עליו בחום. לא מחליפה אותו באף רופא עור אחר"
אפרת
״סוף סוף אני מבין מה זה רפואה איכותית, שהרופא באמת בודק, באמת רואה. אני לא חוזר לקופה, לוקח את הבריאות בידיים והולך לעופר כל שנה״
נימרוד
אני מבקש להודות לד"ר רייטר על טיפולך המסור, המקצועי והיסודי. אני מרגיש שאני מטופל ע"י רופא מקצוען ורציני, ומעל הכל, רופא איכפתי ואנושי המסתכל על החולים בגובה העיניים ומעניק את הטיפול הנכון וזאת מכל הלב ועל כך תודתי מקרב לב.
אלחנן
"הגעתי לד"ר רייטר לבדיקה של שומה חדשה שהופיעה לי על הפנים. ד"ר רייטר חשד ב- BCC (וגם צדק) אך התעקש לבדוק את שאר הגוף. בבדיקתו הוא אבחן מלנומה ברגל שלמזלי הרב נמצאה בזמן לפני ששלחה גרורות. אני אסיר תודה לד"ר רייטר על היסודיות והמקצועיות".
אלכס
" במשך שנים רבות אני נוהגת ללכת לבדיקה תקופתית אצל רופא עור, אך מעולם לא עברתי בדיקה יסודית ומקיפה כמו זו שעברתי אצל ד"ר רייטר".
רחל
This is a miracle story for me which occurred because of the professionalism, expertise, and dedicated thoroughness of your skin doctor, Dr. Reiter (ד״ר רייטר אגד עופר). I was admitted to the skin department after suffering an allergic reaction. For almost the three weeks teams of doctors examined me daily, but fortunately it was one doctor who “happened” to be on rounds that day, who spotted something unrelated to the rash for which I was hospitalized which none of the other doctors had noticed. It turned out to be malignant melanoma and because of Dr. Reiters’ amazing caring together with his expertise, we were able to have it surgically removed before it had spread even deeper! Indeed, the providence that led to Dr. Reiters’ being there at that time and at that place — combined with his “eagle eye” and amazing dedication — could literally be deemed to have saved my life!! That is no small thing and so is the unlimited appreciation and gratitude I have to Dr. Reiter and the management of the hospital for employing such top-notch doctors!
Hana

זקוקים לטיפול? צריכים הכוונה?

מלאו פרטים או התקשרו. ואחזור אליכם בהקדם

אשמח לעזור

דילוג לתוכן